Home

visiteur Soucoupe Impoli българска федерация по кану каяк Semis voile Mobile

Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе -  Русе - DarikNews.bg
Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе - Русе - DarikNews.bg

Силен турнир по кану-каяк във Варна - Спорт

Държавен индивидуален шампионат по кану-каяк за мъже и жени |  visitplovdiv.com
Държавен индивидуален шампионат по кану-каяк за мъже и жени | visitplovdiv.com

Пловдив спечели домакинството на Европейско първенство по кану-каяк |  Община Пловдив
Пловдив спечели домакинството на Европейско първенство по кану-каяк | Община Пловдив

Българска Федерация Кану-Каяк | БФКК

Четвърто и пето място за страната ни на СП за младежи по кану-каяк - Стадион

Министърът на спорта: Базата за кану-каяк на яз. „Кърджали“ ще бъде на  световно ниво, ако се закупи и мобилна апаратура за контрол на спортната  подготовка - 24rodopi.com
Министърът на спорта: Базата за кану-каяк на яз. „Кърджали“ ще бъде на световно ниво, ако се закупи и мобилна апаратура за контрол на спортната подготовка - 24rodopi.com

СК по кану-каяк „Локомотив“ взе купата за трето място в генералното  класиране за 2021 година | Община Русе
СК по кану-каяк „Локомотив“ взе купата за трето място в генералното класиране за 2021 година | Община Русе

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК

БТА :: ПАМЕТ от фотоархива на БТА

Kану • Онлайн Обяви • Цени — Bazar.bg

Напрежение между Станилия Стаменова и федерацията по кану-каяк (ВИДЕО) -  bTV Спорт
Напрежение между Станилия Стаменова и федерацията по кану-каяк (ВИДЕО) - bTV Спорт

СГС регистрира новото ръководство на кану каяка - Topsport.bg

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ... - БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК

Поздравления и за... - БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК | Facebook

Звездно присъствие на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив -  Topsport.bg
Звездно присъствие на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - Topsport.bg

Украйна определя националния отбор по кану-каяк на езерото „Липник“ /ВИДЕО/  – Русе Медиа - За да знаеш повече
Украйна определя националния отбор по кану-каяк на езерото „Липник“ /ВИДЕО/ – Русе Медиа - За да знаеш повече

УС на Българска федерация по кану-каяк взе няколко решения относно Станилия  Стаменова
УС на Българска федерация по кану-каяк взе няколко решения относно Станилия Стаменова